درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای انواع مختلفی دارد. متداول ترین نوع آن درب اتوماتیک شیشه ای کشویی می باشد. این مدل از درب اتوماتیک شیشه از پر طرفدارترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد که از دو لنگه درب، اپراتور و حسگری می باشد که حسگر به هنگام شناسایی تردد افراد، با ارسال فرمان به اپراتور و تحلیل فرمان های ارسال شده توسط اپراتور، درب باز و یا بسته می شود. حسگر درب اتوماتیک شیشه ای به هنگام نصب توسط کارشناسان نصب، قابل تنظیم حساسیت می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

ارائه خدمات درب اتوماتیک شیشه ای

رامادر یکی از بزرگترین تولید کننده و خدمات دهنده درب اتوماتیک شیشه ای در سطح کشور می باشد. رامادر سعی خود را بر آن داشته تا بتواند با خدمات رسانی به مشتریان خود در سریع ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت توسط کارشناسان نصب رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.

شیشه سکوریت

پروژه

عملیات حرارتی از گرم کردن یکنواخت شیشه فلوت تا دمای نرمی شیشه (بالای 700 درجه سانتی گراد) می باشد. سپس به وسیله ی دمیدن هوای سرد به دو سطح شیشه سریعا سرد می گردد که زمان سرد شدن تاثیر بسزایی در مقاومت شیشه دارد. در مرحله سردسازی شیشه، لایه های بیرونی آن سریع تر از لایه های داخلی خنک می گردند که این امر موجب استحکام شیشه و ایجاد فشار درونی در هسته آن می گردد.در این مرحله شیشه به دستگاه های پیشرفته دیاموند فرستاده شده و بعد از عبور از این دستگاه ها لبه شیشه پرداخت گردیده و براق می شوند.سپس به دستگاه های جاسازی فرستاده شده و عملیات سوراخ کردن و یا برش الگو و یا جاسازی انجام می گردد. سپس شیشه ها به داخل دستگاه های شستشو رفته و در آنجا عاری از هرگونه گرد و غبار میگردد تا برای تولید شیشه سکوریت آماده گردد. در این مرحله برای تولید, به داخل کوره های پیشرفته هوریزانتال فرستاده شده و در آن به وسیله المنت های پیشرفته تا 700 درجه سانتی گراد حرارت داده می‌شوند. درون کوره شیشه مدام به صورت افقی به وسیله سرامیک های پیشرفته به جلو و عقب حرکت می‌کند تا محصول تولید شده عاری از هرگونه قوس و موج گردد. در این مرحله به درون دستگاه بادبزن پیشرفته هدایت میشوند تا با عملیات باد زدن به دمای معمولی برگردد. این زمان می‌بایست در عرض چند ثانیه صورت گیرد و شیشه بلافاصله خنک گردد. این امر موجب می‌شود که هوای داخل شیشه سکوریت گرفته شود و مقاومت شیشه را تا 7 برابر نسبت به شیشه خام بالا ببرد که در نهایت موجب می‌شود که درصورت شکسته شدن به ذرات ریزی تبدیل گردد که هیچ خطر جانی ندارد. این محصولات در ضخامت های 3 میلی متر الی 20 میلی متر و در رنگ های سفید، سبز، آبی، دودی، برنر و برفی تولید می‌گردد.در کارخانه تولید شیشه سکوریت بزرگترین ابعاد تولیدی در ابعاد 3000 میلی متر در 5500 میلی متر می‌باشد.انواع شیشه میرال حاصل شده تا دمای 250 درجه سانتی گراد بالای صفر و سرمای 80 درجه زیر صفر را به راحتی تحمل می‌نماید. شیشه میرال که نوعی شیشه سکوریت است به عنوان مهمترین دسته از انواع شیشه های ایمنی در صنعت ساختمان مطرح است.

شیشه بالکن

شیشه بالکن

مانند تمام محصولات و خدماتی که در زندگیِ روزمره به آن‌ها نیازمند هستیم عوامل گوناگونی بر روی افزایش و یا کاهش قیمت شیشه بالکن شما تأثیرگذار است یکی از این موارد متراژ تراس شما و فضایی است که قصد نصب این محصول را برای آن رادارید، شکل ظاهری بالکن شیشه‌ای شما که می‌تواند کشویی و یا لولایی انتخاب شود و یا بافریم آلومینیومی و یا به‌صورت فریم لس (بدون فریم) انتخاب شود این موضوع نیز بر قیمت شیشه بالکن شما تأثیرگذار می‌باشد، شیشه مورداستفاده از نوع سکوریت درجه‌یک شرکت رامادر می‌باشد و تمامی عواملی که برافزایش قیمت این محصول تأثیرگذار بوده است همانندِ ابعاد شیشه، رنگ آن، میزان ضخامت و... نیز بر قیمت شیشه بالکن شما تأثیرگذار می‌باشد. برای عملکرد صحیح و تضمین کیفیت محصول پس از نصب، یراق‌آلات استفاده‌شده در آن تأثیر چشم‌گیری بر عملکرد صحیح و طول عمر آن دارد و می‌توان گفت انتخاب یراق‌آلات باکیفیت بسیار بااهمیت است بر این اساس نوع و کیفیت یراق‌آلات استفاده‌شده نیز بر قیمت شیشه بالکن شما تأثیرگذار خواهد بود، تمامی یراق‌آلات استفاده‌شده به‌صورت مستقیم توسط شرکت رامادُر از کشور ترکیه وارد می‌شود که نسبت به‌تمامی محصولات مشابه از کیفیت بیشتری برخوردار است.