کولرگازی ایستاده ارزان

فروشگاه های آنلاین ما ارائه دهنده انواع لوازم خانگی با ارزان ترین تعرفه ممکن

در این مقاله به معرفی برخی از مدل های کولرگازی ایستاده و دیواری موجود در بازار می پردازیم , لازم به ذکر است تمامی از محصولات از تعرفه ی مقرون به صرفه ای برخوردار هستند و همچنین کیفیت بسیار بالایی دارند ضمن آنکه دارای گارانتی معتبر تضمین کیفیت کالا می باشند :

کولرگازی ASGA18UNWA

پنل خارجی این کولرگازی دیواری برای اینکه بیرون از خانه نصب می‌شود و در معرض فرسایش و زنگ زدگی است ،از بدنه کاملا مقاومی در ساخت آن استفاده شده تا از کمپرسور روتاری در شرایط مختلف آب و هوایی محافظت شود

کولرگازی  ASGA18UNWA

کولر گازی مدل AOGR36RAT

این محصول از موتور اینورتر بهره میبرد که باعث میشود دمای هوا را در کوتاه ترین زمان ممکن به دمای معتدل و مناسب برساند و از طرفی نیز در مصرف برق و انرژی نیز صرفه جویی خواهد شد. این دستگاه دارای قدرت و توان 36000 BTU میباشد که بسیار قدرتمند بوده و دمای هوا را بسیار سریع به دمای ایده آل مورد نظر شما خواهد رساند.

کولر گازی مدل AOGR36RAT

کولر گازی مدل B1ZMI09725

در ساخت این دستگاه از عملکرد سرمایش و گرمایش استفاده شده است که امکان تولید هوای سرد و گرم را به دستگاه داده است و نیاز به خرید یک محصول جداگانه جهت تولید گرما در فصل سرما را از بین برده ، پس از نظر اقتصادی کاملا به صرفه تر است . این کولرگازی بوش با ظرفیت 9000 دارای فیلتر هایی است که باکتری ها و ویروس های موجود در هوا را به سرعت تخریب کرده و گرد و غبار ها را تاحد زیادی نابود می‌کند و هوای تازه و تمیزی را به محیط ارائه می‌دهد .

کولر گازی مدل B1ZMI09725

کولر گازی مدل B1ZMI30604

این دستگاه که یکی از محصولات پرقدرتی است که مجهز به فناوری کنترل از طریق Wi-Fi می‌باشد . وجود این فناوری این امکان رو به کولرگازی شما می‌دهد تا به وای فای متصل شده و به محض اتصال شما از طریق گوشی همراه خود که مجهز به اینترنت است ، بتوانید دستگاه خود را کنترل کنید

کولر گازی مدل  B1ZMI30604

کولرگازی مدل Max30BT

دارای فیلتر ضد باکتری میباشد که این فیلتر ها ریزگرد های هوا و باکتری ها را به راحتی جذب و از هوایی که شما تنفس میکنید جدا میکنند.پس با اطمینان کامل استراحت کنید و بدانید که از شر این باکتری ها و بوهای بد در امانید

کولرگازی مدل Max30BT

کولرگازی مدل k2s18cd

این سیستم مناسب با دمای اتاق هوا را به گردش در می آورد و دما را کنترل میکند و رطوبت محیط را اندازه میگیرد و خوابی ارام را در اختیار شما قرار میدهد. علاوه بر این، در مصرف انرژی کولرگاری هیتاچی نیز به میزان زیادی صرفه جویی می کند. مهمتر از همه، قابلیت تعویض مود است که در 5 حالت سرد، گرم، شرجی، باد و چرخشی به ارائه عملکرد می پردازد. همچنین به تکنولوژی منطق فازی هوشمند برای کنترل سریع دمای هوا مجهز بوده و در کنار آن نیز از قابلیت راه اندازی مجدد خودکار بهره می برد.

کولرگازی مدل k2s18cd

کولرگازی مدل Max24

این دستگاه مجهز به سیستم اینورتور بوده و در 4 ظرفیت ، با قابلیت تامین سرمایش و گرمایش عرضه می شود. این کولرگازی که در سال 2008 ساخت کره و مونتاژ شده در مصر می باشد دستگاه سامسونگ مدل مکس 24000مناسب برای فضای 70 متری است و دارای دو پنل داخلی و خارجی بوده که قسمت خارجی آن وظیفه خنک کردن گاز را برعهده دارد و در اتاق و یا فضای باز نصب می شود. بدنه فلزی مخصوص به آن نیز می بایست روی پایه های مخصوص نصب شود.

خرید کولرگازی