سه برند معروف کولرگازی

در این مطلب به معرفی سه برند معوف کولر میپردازیم تمامی این محصولات در دو نوع دیواری و ایستاده تولید میشوند...

شرکت میتسوبیشی ، گری و اجنرال جزء سه برند محبوب و شناخته شده ای هستند که در زمینه تولید انواع کولرگازی فعالیت داشته و با استفاده از تکنولوژی و فناوری های انحصاری خود توانسته اند بازدهی و عملکرد منحصر به فردی را به محصولات خود بی افزایند .

کولرگازی اجنرال مجهز به فیلتراسیونی قدرتمند و بعضا همراه با فیلتر عصاره سیب هستند ، فیلتراسیون قدرتمند کولرگازی های اجنرال باعث شده تا دستگاه بتواند علاوه بر ایجاد هوای کاملا خنک و مناسب ، هوایی کاملا تمیز و عاری از هرگونه ذره ای آلاینده که باعث بروز آلرژی کاربر شود ، این فیلتراسیون قدرتمند در کنار فیلتر عصاره سیب توانایی بو زدایی داشته و هرگونه بوی بد شامل سیگار ، عرق و . . . را نابود کرده و هوای کاملا تمیز و سالمی را در اختیار کاربران قرار می دهد .

خرید کولرگازی

کولرگازی گری به خاطر مجهز بودن به فناوری اینورتر در میان مردم بسیار محبوب و شناخته تر شده است ، چراکه فناوری اینورتر باعث می شود تا میزان مصرف انرژی آن تاحد بسیار زیادی کاهش پیدا کرده و با استفاده بهینه و هوشمندانه تر از انرژی قبض برق کاربر تاحد زیادی کاهش پیدا کند ، البته وجود فناوری اینورتر باعث شده تا قیمت کولرگازی های گری با اینورتر کمی گران تر از کولر های گازی گری بدون اینورتر بشود اما اگر نظر بنده را بخواهید به شما توصیه می کنم که حتما کولر گازی خریداری کنید که مجهز به این فناوری باشد چراکه شما با پرداخت هزینه ای کمی بیشتر می توانید دستگاهی کم مصرف خریداری کرده و در دراز مدت به خاطر پرداخت کم قبوض از هزینه و انرژِی صرفه جویی کنید .

و اما نوبتی هم که باشه به کولرگازی میتسوبیشی می رسیم ، کولرگازی های میتسوبیشی به صورت هوشمندانه ای طراحی شده اند و باتوجه به طراحی ظاهری شیک و مدرنی که دارند می توانند دکوراسیون خانه کاربر را به شکل زیبا و لوکسی به نمایش در بیاورند ، اما از نظر فنی نیز میتسوبیشی محصولات خود را به صورت عایق بندی و صدا گیری کرده است که میزان صدای خروجی کولر گازی های خود را به کمترین میزان ممکن رسانده به صورتی که کاربر بتواند از دستگاه بدون اینکه آلودگی صوتی نا هنجاری ایجاد نماید استفاده کند .