لوازم یدکی هیوندای و کیا و لوازم سوناتا را از کدام سایت بخریم؟

لوازم یدکی هیوندای

لوازم یدکی هیوندای و کیا

شرکت های کیا موتورز و هیوندای دو برند محبوب تولید خودرو کشور کره جنوبی هستند که با توجه به پلتفرم و زبان طراحی مطابق سلیقه ایرانیان فروش بسیار بالایی را نیز همواره در طول این چند سال اخیر در بازار ایران تجربه کرده اند.

بسیاری از صاحبان خودرو های دو شرکت هیوندای و کیا پس از اعمال تحریم ها در بازار با مشکل تامین قطعات خودروی خود مواجه شده اند و از طرفی یافتن قطعات اصلی و ارجینال این دو شرکت کار سختی شده است.

به طور کلی هم این قطعات در بخش های مختلف خودرو ممکن است با توجه به شرایط جاده ای دچار آسیب شوند و مدل های هیبریدی و دارای اتصالات الکترونیکی قطعا بیشترین مراجعات به نمایندگی های خودرو در سراسر کشور را دارند.

به همین منظور قصد معرفی یک مرکز رسمی فروش لوازم یدکی هیوندای و کیا کره ای مانند، سانتافه، سوناتا، اسپورتیج و ... را به شما داریم.

تضمین اصالت قطعات خودرو

برای رسیدن به این اصل که شناخت قطعات با کیفیت و ارجینال سخت می باشد، کافیست سری به تعمیرگاه ها و فروشگاه های لوازم یدکی در شهر و استان خود بزنید تا با کلکسیونی از برند های متفرقه با قطعات بی کیفیت و مونتاژ شده بدون اصول شرکت های هیوندای و کیا روبرو شوید.

اگر ترجیح می دهید به دنبال قطعات ارجینال تمام شهر و کشور را زیر و رو نفرمائید، پس به این تیم اعتماد کنید.

لوازم یدکی کیا

قیمت مناسب در مقابل تامین سریع قطعات

پروسه واردات این قطعات و فراهم آوری در مدت زمان کم قطعا از اهمیت ویژه ای برای صاحبان این خودرو ها برخوردار است.

بحث قیمت نیز در زمینه خریداری لوازم جانبی برند های خارجی بسیار حائز اهمیت است چون امکان نظارت به صورت صد در صدی وجود نخواهد داشت و ممکن است درباره یک قطعه در بازار های متفرقه با قیمت های مختلفی مواجه شوید. از طرفی کیفیت چیزی که فکر می کنید نیست و یا در حد و اندازه قطعه اولیه نمی باشد.

شما پیش از خرید و ثبت نهایی کالا می توانید از قیمت آن مطمئن شوید.

تامین لوازم جانبی مدل های مختلف خودرو مطابق با سال، سری و کد شرکت

مسئله دیگری که در هنگام ثبت سفارش و خرید قطعات خودرو شرکت های خارجی مهم است، مدل خودرو، سال تولید، سری ساخت و کیفیت قطعه، شرکت سازنده لوازم جانبی و صد البته کد آن است. ضمن این که سعی شده با توجه به سگمنت های مختلف قطعات در دسترس مشتری قرار گیرد.

زیرا تامین قطعه جانبی خودرو های کره ای و اروپایی نیازمند آشنایی دقیق با اطلاعات خودرو و سری می باشد.

لوازم یدکی هیوندای

تحول بی دردسر قطعات اسپورتیج سانتافه و سوناتا

با توجه به این که ممکن است گاه قطعه نیاز به ثبت سفارش از مبدا و تولید کننده را داشته باشد، سرعت خرید باید مطلوب باشد، محصول با بسته بندی با کیفیت وارد کشور شده، به دست مرکز فروش قطعات و لوازم جانبی رسیده و سرانجام به دست مشتری با تضمین اصالت و کیفیت کالا می رسد.

بازرگانی ربانی بهترین تهیه کننده لوازم یدکی کیا و لوازم یدکی هیوندای عرضه کننده همه لوازم مصرفی، موتوری, بدنه, جلوبندی و ... همه خودروهای هیوندای و کیا به ویژه لوازم یدکی سوناتا yf و سانتافه و اسپورتیج می باشد.

تنوع محصولات بسیار زیاد بوده و با توجه به درخواست شما برای مدل هایی که از این دو شرکت مد نظر دارید، بهترین سری ساخت به دستتان می رسد.

آدرس فروشگاه:

استان قزوین خیابان اسدآبادی جنب هتل میرعماد بازرگانی ربانی

تلفن:

02833560066
02833560099
09128871800